Wiadomości

Stare okna do wymiany

W całej Europie i na świecie szaleje kryzys w gospodarce. Na szczęście, nie dotyka on wszystkich branż, a niektóre mają się nawet lepiej niż dobrze, przynajmniej w Polsce.

Jedną z takich dziedzin gospodarki, która radzi sobie doskonale, jest produkcja okien, która zgodnie z przewidywaniami Forbesa, od tego roku przeżywać będzie prawdziwy boom.

Dlaczego? Ponieważ Polska stała się prawdziwym potentatem meblowym, a także silnym producentem okien i drzwi.

1446054_34638315
Stare okienko

Boom na okna, meble i drzwi wydaje się mieć związek z rozwojem innych dziedzin gospodarki, zwłaszcza budowlanki. Niemniej jednak, największe szanse na wykorzystanie zwiększonego zapotrzebowania na okna mają duże firmy, które produkują dużo i szybko i są w stanie zapewnić ciągłość produkcji. Mali producenci być może nie odczują znacznej poprawy sytuacji na rynku, jednak i oni nie powinni mieć powodów do narzekań.

Możemy odczuwać dodatkową satysfakcję, w związku z faktem, iż wzrasta jednocześnie eksport okien do krajów europejskich. To daje możliwość świetnych rokowań na przyszłość dla tej branży. I oby trend ten utrzymał się przez kolejne lata.

Jak powstają energooszczędne drewniane okna?

Wszystko zależy zawsze o drewna. Jego jakości, aby służyło przez wiele lat. A okno trzymało ciepło, a nie tylko je wypuszczało na zewnątrz.

Poniższy film prezentuje proces do powstania energooszczędnego i drewnianego okna. Proces począwszy od wyboru drzewa do wycięcia, aż do klienta końcowego, który takie okno będzie miał zamontowane w domu czy w mieszkaniu.

Okno na świat

Coraz częściej klienci doceniają jakość i wartość okien, aby służyły nam na lata. Były zgodne z normami ekologicznymi. Przede wszystkim, aby za każde wycięte drzewo, za mniejszy las sadzić coraz więcej drzew. Polityka środowiskowa jako nauka od najmłodszych lat, aby dbać o to co jest i polepszać na przyszłość jakość środowiska ma swoje zalety.